PenkiBibliotekaApie

Apie

 

UAB „Penki kontinentai“ įmonių grupės produkcija ir teikiamos paslaugos sparčiai garsėja ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Tokios sėkmės formulė – puikiai savo darbą išmanantys specialistai. Vienas gerai visiems žinomas veikėjas yra pasakęs „Mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis!“. Tokia idėja besivadovaudami žmonės gyvenime gali pasiekti daugiau ir darbus atlikti greičiau bei kokybiškiau. Juk viskas prasideda nuo žinojimo ir gebėjimo savo žinias pritaikyti praktikoje.
Nors ir gyvename informacinių technologijų pasaulyje, tačiau popierinės literatūros neatstos niekas. Iš knygų mokėsi mūsų tėvai, seneliai, proseneliai... iš jų mokomės ir mes.
Įmonės biblioteka, įsikūrusi Kareivių g. 2, I a. – skirta įmonių grupės darbuotojų akiračio plėtimui ir kompetencijos kėlimui. Taip pat biblioteka aptarnauja mokymo centro klientus, mokymų metu. Čia galite rasti įvairios literatūros informacinių technologijų, rinkodaros, verslo, ekonomikos ir kt. temomis.
Kadangi bibliotekos tinklalapis http://biblioteka.penki.lt vis dar yra kuriamas, laukiame Jūsų pastabų ir pasiūlymų
el. paštu biblioteka@penki.lt arba tel. (85) 266 4522 (trumpasis nr. 8952).

 

 

 

Biblioteka

 

 

Biblioteka

 

Biblioteka

 

Biblioteka

Plačiau:
Bibliotekos asortimentą galite rasti skiltyje „katalogas“, o naudojimosi biblioteka taisykles skiltyje „knygų išdavimo sąlygos“.

biblioteka